Konference

Pro vaše obchodní jednání jsou připraveny celkem tři salonky a kongresový sál s možností různého zasedacího uspořádání dle Vašeho přání.

1. Hnědý salonek – pronájem 2500,-Kč/den

Hnědý salonek

Exkluzivní salonek pro 15 osob je vybavený starožitným nábytkem z dílny proslulého pražského řezbáře Emila Gerstela a nachází se v hlavní budově zámku. Původní dřevěné obložení stěn, jedinečná vykládaná a restaurovaná podlaha spolu s hostům volně přístupnou zámeckou knihovnou obsahující vzácné tisky, je vhodným prostředím pro vedení náročných jednání, konání slavnostních aktů a zasedání.

 

 

 

 


2. Zelený salonek
– pronájem 1500,-Kč až 6000,-Kč /den

Salonek je využíván především jako obřadní sín'.
Další jeho využit'í je pro konání školení a seminářů s možností variabilního uspořádání až pro 35 osob. Salonek je spojen s prostorným předsálím, ve kterém lze zajistit bohatý coffebreak a další občerstvení. Nepřehlédnutelnou dominantou obou prostor jsou původní a velmi zdobná zámecká kachlová kamna.

 

 

3. Privátní salonek – pronájem 1500,-Kč/den

Rodinný salonek

Salonek, který může pojmout až 20 hostů v klasickém uspořádání. Velmi vhodný ve spojení se zeleným salonkem při potřebě vést oddělená jednání. Jedinečný také pro pořádání slavnostních rodinných akcí. V tomto salonku doporučujeme k Vaší pozornosti zdobenou původní, nyní pečlivě rekonstruovanou, podlahu. Dominantou celého prostoru je největší originální obraz v našem zámku o rozměrech 2,5 × 3,5 m s loveckou tématikou.

 

 

 

 

4. Kongresový sál – pronájem 1500,-/den

Velký sál s kapacitou až 100 sedících osob v klasickém divadelním upořádání. Vhodný pro konání kongresů, valných hromad či podobných akcí s předpokladem větší návštěvnosti. K dispozici našim hostům jsou konferenční lavice a velmi pohodlné židle.
Je vhodný pro sportovní akce, například jako již tradiční hodiny Fitboxu.

 

 

 

Ke všem těmto salonkům zajistíme občerstvení dle Vašeho přání.
Možnost zapůjčení plátna - 200,- Kč/den a flipchartu 250,- Kč/den.

Na přání hostů dále zajistíme:

  • Hudební program – živou i reprodukovanou hudbu
  • Ohňostroj
  • Speciální květinovou výzdobu
  • Video a foto služby
  • Dále rádi pro Vás připravíme menu podle Vašeho přání.
  • Smluvní dopravu autobusem.
Česky English Deutsch

Hotel*** Zámek

Bílé Poličany 1
544 52 Bílé Poličany

tel. +420 499 694 211
mail:
cizek@uhsbp.cz
recepce@hotelzamekbile
policany.cz

Hala

HVP, a.s.

www.hvp.cz